פרופיל חברה

 

GIA הינה סוכנות למידע עסקי וכלכלי, אשר נוסדה בשנת 1957 כמחלקה בקבוצת "השמירה".

החל משנת 1980 משווקת GIA דוחו"ת אשראי לחו"ל על חברות מהשוק המקומי והשוק הפלשתינאי.


בתחילת שנות ה- 2000 עברה הסוכנות לבעלות פרטית.

 

GIA הינה אחת מהחברות המובילות בשוק המקומי לדוחות עסקיים ומסחריים ("דוחות אשראי"). במשך השנים עיקר פעילותה היתה - ועודנה - עבור גופים בחו"ל, בעיקר חברות לביטוח אשראי וביטוח סיכוני סחר-חוץ מובילות בעולם, וכן עבור סוכנויות מידע גדולות.


מה אנחנו מציעים?
אנחנו מציעים דוחות עסקיים (דוחות אשראי) איכותיים ומידע עסקי על חברות מכל מדינה בעולם, מאירופה, אסיה, צפון ודרום אמריקה, אפריקה, אוקיאניאה, מדינות חבר העמים וכן מידע על חברות מארצות ערב.

 

כיום, עם התרחבות פעילות החברה, אנו ב GIA מציעים שירותי מידע עסקי ודוחות אשראי גם לחברות ועסקים בישראל אשר נמצאים, או עומדים להתחיל, בקשרי מסחר עם חברות וגופים בח"ול ומעוניינים להגדיל את רמת הבטחון באותם יחסים עסקיים.
תמורת "השקעה כספית" נמוכה יחסית, אנו מציעים דו"ח עדכני על החברה הזרה או למעשה פרופיל עסקי מורחב על העסק עימו אתם עושים, או עומדים לעשות, עסקים.
GIA מחויבת למתן מידע עדכני, אמין וממצה.

 

מדוע צריך מידע עסקי?

בעולם העיסקי של היום, מיוחד לאור המשברים הכלכליים והפיננסים שחווים מדינות מכל רחבי העולם, אתם רוצים להרגיש בטוח יותר בעסקים שאתם מבצעים עם חברות בחו"ל. בעידן הגלובליזציה והמידע, ההזדמנויות לעשות עסקים צצות ומפתות, אך מאידך הסיכונים רבים מתמיד. אמנם לא ניתן להתגבר על כל הסיכונים, אך בהחלט אפשר ורצוי להגביר את הוודאות ולמזער נזקים פוטנציאלים על-ידי מספר דרכים.
דרך אחת חשובה הינה דו"ח פרופיל עיסקי, או בעגה המקצועית "דו"ח אשראי" (Credit Report), שהינו כלי מקובל ושימושי בעולם העסקי. 
 

דוח אשראי הוא מעין פרופיל עיסקי המאפשר לכם לקבל מידע ממקור אובייקטיבי לחלוטין, המצוי ב"שטח", כלומר במדינה בה עובד העסק עימו אתם עובדים.
גם אם אתם מתחילים לעשות עסקים עם לקוח/ספק/שותף חדש, וגם אם אתם כבר עובדים עם החברה – הדו"ח יכול לתת לכם ערך מוסף לצורך הכרה מעמיקה יותר של החברה בחו"ל (מבחינה מסחרית, יכולת, מוניטין ומבחינה פיננסית), לאמת ולהצליב מידע שבידכם עם המידע שנמסר בדו"ח.

השירות מתאים לכל חברה, קטנה או גדולה, שלה עסקים עם חברות מחו"ל - בין אם לקראת עבודה עם חברה חדשה או במהלך שגרת העסקים.

 

עד כמה אמין הדו"ח?
כמובן שקשה לספק מידע מקיף ומדויק על כל עסק, בעיקר בכל הקשור למידע פיננסי בחברות ועסקים פרטיים (וכמו שנוכחנו לדעת בנפילות של חברות ציבוריות, גם בחברות אלו שדוחותיהם הכספיים מפורסמים ישנה בעייתיות). יחד עם זאת, ניתן לקבל מידע מהימן ממקורות רשמיים ואמינים (כמו רשם החברות, בתי משפט וכד'), ניתוח וחוות דעת מאנשי מקצוע המתמחים באספקת מידע עיסקי.